Rybnik Football Center C Klasa 2022/2023, grupa: Rybnik
1:
Lp. Mecz Data Godzina Wynik
1. |
KS Górnik Radlin II vs LKS Skrbeńsko | 27/08/2023 | 11:00 | 3:2 |
2. |
KS Górnik Radlin II vs KS Świerklany | 03/09/2023 | 11:00 | 2:4 |
3. |
KS Górnik Radlin II vs LKS II Baranowice | 10/09/2023 | 11:00 | 2:5 |
4. |
KS Górnik Radlin II vs KP II Kamień | 17/09/2023 | 11:00 | 2:0 |
5. |
KS Górnik Radlin II vs Polaris Żory | 24/09/2023 | 11:00 | 6:0 |
6. |
KS Górnik Radlin II vs Żar Szeroka | 30/09/2023 | 16:00 | 2:1 |
7. |
KS Górnik Radlin II vs Płomień II Ochojec | 08/10/2023 | 11:00 | 10:0 |
8. |
KS Górnik Radlin II vs RAPID Wodzisław Śląski | 15/10/2023 | 11:00 | 2:3 |
9. |
KS Górnik Radlin II vs Zryw Bzie Jastrzębie | 22/10/2023 | 11:00 | 2:4 |
10. |
KS Górnik Radlin II vs Inter II Krostoszowice | 29/10/2023 | 11:00 | 7:5 |
11. |
KS Wielopole vs KS Górnik Radlin II | 04/11/2023 | 14:00 | 4:1 |
12. |
LKS Skrbeńsko vs KS Górnik Radlin II | 06/04/2024 | 16:00 | 3:0 |
13. |
KS Świerklany vs KS Górnik Radlin II | 13/04/2024 | 16:30 | 1:0 |
14. |
KS Żory Baranowice II vs KS Górnik Radlin II | 21/04/2024 | 16:30 | 3:0 |
15. |
KP Kamień II vs KS Górnik Radlin II | 27/04/2024 | 16:30 | 3:1 |
16. | Polaris Żory vs KS Górnik Radlin II | 05/05/2024 | 17:00 | |
17. |
KS Górnik Radlin II | |||
18. |
KS Górnik Radlin II | |||
19. |
KS Górnik Radlin II | |||
20. |
KS Górnik Radlin II | |||
21 |
KS Górnik Radlin II | |||
22. |
KS Górnik Radlin II | |||
Terminarz, wyniki
Lp. Imię i nazwisko Gole
1. | Remigiusz Postawka | 7 goli |
2. | Marcin Koczy | 5 goli |
2. | Kaludiusz Szweda | 5 goli |
4. | Kacper Duda | 4 gole |
5. | Wojciech Koczy | 3 gole |
6. | Aleksander Adam | 2 gole |
6. | Kamil Olszewski | 2 gole |
6. |
Kacper Duda | 2 gole |
6. | Kacper Powiecko | 2 gole |
6. | Mateusz Kołek | 2 gole |
6. | Marcin Radiszewski | 2 gole |
12. | Paweł Mitko | 1 gol |
12. | Jakub Szafranek | 1 gol |
12. | Oliwer Brzozowski | 1 gol |
12. | Marek Kłapsia | 1 gol |
Bramka samobójcza | 1 gol | |
Lp. Drużyny Mecze Punkty
1. |
KS Świerklany | 15 | 66-18 | 40 |
2. |
LKS Zryw bzie | 15 | 94-18 | 37 |
3. | LKS II Baranowice | 15 | 46-18 | 37 |
4. |
LKS Skrbensko | 15 | 60-28 | 32 |
5. | KS Wielopole | 15 | 48-28 | 27 |
6 | KP II Kamień | 15 | 36-31 | 22 |
7. |
KS Górnik Radlin II | 15 | 40-38 | 18 |
8. |
LKS Płomień II Ochojec | 15 | 34-44 | 16 |
9. | LKS Żar Szeroka | 15 | 30-46 | 13 |
10. |
Rapid Wodzisław Śląski | 15 | 36-93 | 11 |
11. |
Inter II Krostoszowice | 15 | 38-56 | 10 |
12. |
KS Polaris Żory | 15 | 15-95 | 0 |
Strzelcy
Tabela
Sponsorzy
Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez:
ASPN GÓRNIK RADLIN
projekt i wykonanie: WS
Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez: ASPN GÓRNIK RADLIN
projekt i wykonanie: WS